Dzisiaj jest: 23 Sierpnia 2019    |    Imieniny obchodzą: Róża, Apolinary, Filip

Ruszył Jagielloński Mat-Blog !

Miło Nam poinformować, że już działa Jagielloński MAT-BLOG, na który w czasie wakacji mogliście oddawać swoje głosy.  Nasz pomysł przeszedł i już zabieramy się do pracy !

Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzania go.  Chcemy przez tego bloga promować naszą Królową Nauk i zachęcać do poszerzania swojej matematycznej wiedzy. Na blogu znajdziecie pogotowie matematyczne, które pomoże Wam zawsze, jeśli będziecie mieć jakiś nurtujący Was rachunkowy problem do rozwiązania. Zamieszczane będą zagadki w formie konkursu, dla najlepszych i najaktywniejszych czekają nagrody. Dodatkowo znajdziecie tam informacje o znanych i cenionych matematykach, a także wstawiane cotygodniowo powtórki do matury i nie tylko :)

MOŻECIE NA NAS LICZYĆ!

Ekipa Jagiellońskiego MAT-BLOGA